Nejčastější dotazy

Kde mohu vidět nabízené produkty?

Základní nabídku našich výrobků si mužete prohlédnout v sekci PRODUKTY na našem webu. V případě zájmu osobní prohlídky zboží nás navštivte v našem showroomu v Kladně. Po dohodě je možné vzorový produkt zaslat přímo k Vám přepravní službou.

Jak zjistím cenu pro svojí zakázku?

Cena je vždy individuální. Odvíjí se od použitých materiálů a technologie aplikace Vašeho designu. Z pravidla platí čím více kusů, tím menší cena. Orientační cenu Vám rádi sdělíme ještě před samotným návrhem grafiky.

Jaké minimální množství musím objednat?

Všechny nabízené produkty jsme schopni dodat již od jednoho kusu. Málonákladová zakázka se však promítne v ceně výrobku.

Jaká data potřebuji pro zhotovení vlastních produktů?

Základní data, která jsou potřeba, je Vaše teamové či firemní logo a případně Vámi používané barvy. Data je nejlépe předat ve formátu PDF. V případě, že nemáte ještě zhotovené logo, rádi Vám pomůžeme i v tomto směru.

Jaké jsou velikosti zboží a kde je mohu zjistit?

Velikosti již vyrobených produktů jako je například triko, mikina, kšiltovka atd. zjistíte v našich názorných velikostních tabulkách ZDE. V případě zakázkové výroby, například u sportovních dresů, je možné velikost do jisté míry ovlivnit dle Vašich přání a požadavků.

Jakou mohu očekávat dodací lhůtu?

Dodací lhůta samozřejmě záleží na objednaném množství, ale také na druhu sortimentu. U běžné zakázky se jedná o 5 až 15 pracovních dní včetně dodání.

Jakým způsobem mi bude zboží dodáno?

Každý produkt je zabalen v samostatné fólii a opatřen štítkem s popisem barvy a velikosti pro snadnější orientaci. Následně je zboží předáno přepravní službě dle dohody. Samozřejmostí je i osobní odběr v Kladně.