pozvánka - Mistrovství ČR ve sportovním aerobiku a fitness týmech 2018
21. 09. 2018

MERCH53 JE PARTNEREM:

Mistrovství ČR ve sportovním aerobiku láká do pražské Areny Sparta na skvělou podívanou. Čeští závodníci ve sportovním aerobiku patří právem mezi světovou elitu a umisťují se na předních příčkách stupňů vítězů. Právě nyní se už pečlivě chystají na blížící se mistrovství světa. Ještě předtím – 5. až 7. října 2018 – se ovšem předvedou se svými vypilovanými sestavami v pražské sportovní hale Arena Sparta, kde se koná Mistrovství ČR ve sportovním aerobiku, fitness týmech a Aerobic Team Show. A vy můžete být při tom!


Náročný třídenní šampionát, jehož se zúčastní 713 závodníků z celé České republiky, bude pastvou pro oči pro diváky, ale zároveň i kontrolní prověrkou pro všechny nominované reprezentanty před mistrovstvím světa, na které ti nejlepší z nich vyrazí ještě v říjnu do nizozemského Leidenu.


Závodníci v I. výkonnostní třídě už ale mají za sebou jeden důležitý závod z jarní sezony. V květnu proběhlo Mistrovství Evropy v Karlových Varech. Díky skvělým výkonům i velké podpoře fanoušků získali čeští reprezentanti neskutečných 44 medailí ve všech věkových i soutěžních kategoriích.

Více na FISAF.cz